SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz

Manda Yachts S07 Berlinetta - nowa wersja S07 do odbioru 6/2024

W 2024 stoczni Manda Yachts zaprezentuje nową wersję S07 - Berlinetta. Jacht w tej wersji będzie się charakteryzował zamknietym salonem - który będzie można całkowicie otworzyć i poczuć w salonie się blisko morzą.  Wszystkie okna boczne będą elektrycznie odsuwane - jacht występuje w wersji 3 lub 4 kabinowej z dodatkową kabiną dla 2 osób załogi. 

S07C 6

S07C 1

Więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu bezpośredniego : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  / 0048 608 244 996

Salone Nautico Napoli 18-26/11

Zapraszamy w dniach 18-26/11 na targi "Salone Nautico Napoli" do malowniczych Włoch. Na naszym stoisku zaprezentujemy jachty Mandayachts S05 / S07 / S09 - do testów dla naszych gości będzie jacht S05 . 

Więcej informacji zapraszamy do kontaktu : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 608 244 996 . 

Salone Nautico Neapol poprawiona wersja

"Yacht Salon" w Poznaniu w dniach 26-29/10

Zapraszamy w dniach 26-29/10 na targi "Yacht Salon" w Poznaniu. Na naszym stoisku zaprezentujemy jachty : Mandayachts oraz Sessa Marine . Dodatkowo będą mogli Państwo poznać ofertę jachtów w czarterze na sezon 2024 w naszej nowej bazie Chorwacja , Sukošan Marina Dalmacija.

Więcej informacji zapraszamy do kontaktu : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 608 244 996

targi poznańskie

"TEST DAY" 7-8/10 Neapol Marina di Stabia

Zaprszamy na "Test Day " z jachtami Manda Yachts. Event odbędzie sie w terminie 7-8/10 w Neapolu w Marina di Stabia . 

Do dyspozycji naszych gości będą dwa jachty - S05 oraz S07.  Zdjęcia i informację techniczne na temat jachtów można znaleźć na naszej stronie internetowej. 

Wszystkie informacje , szczegóły na temat eventu zapraszamy do kontaktu bezpośredniego : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

zaproszenie OPEN DAY

CANNES YACHTING FESTIVAL 12-17/09/2023

Z wielką przyjemnością chcieliśmy zaprosić Państwa na zbliżające się targi Cannes Yachting Festival , które odbędą się w dniach 12/09 - 17/09. 

Na targach na naszym stoisku zaprezentujemy - odbędzie się Światowa Premiera jachtu S05 z stoczni którą mamy przyjemność reprezntować Manda Yachts , prócz S05 będzie S07 oraz zaprezentujemy S09 

Jachty Manda Yacht - to koncepcja jachtu "walk around" z otwartym lub zamknietym kokpitem , kolejną ważną cechą jachtu jest opuszczane szyby w kokpicie aby być blisko natury , czuć morską bryzę.

Serdecznie zapraszamy - w celu uzyskania więcej informacji , umówienia spotkania zapraszamy do kontaktu bezpośredniego : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

S05 - https://www.elityachts.com.pl/jachty/senses-yachts/senses-05

S07 - https://www.elityachts.com.pl/jachty/senses-yachts/senses-7 , " walk around " https://www.youtube.com/watch?v=gtE_boxbuFw

S09 - https://www.elityachts.com.pl/images/S09_compres.pdf

CANNES 2023

OPEN DAY z jachtami Manda

"OPEN DAY" zapraszamy na testy w dniach 31/06 - 2/07 w ślicznej scenerii : Włochy , Marina Di Calaponte - kilkanaście minut od lotniska w Bari .
 
Do dyspozycji , testów będzie jacht S07 - dodatkowo zaprezentujemy S05 i S09.
 
Więcej informacji : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 
 
 zaproszenie open day min

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl