SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz

Wielokrotnie nagradzany jacht, zaprojektowany z dużą elastycznością aranżacji przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej, aby zadziwić każdego armatora. Przyjemność i relaks przekształcają się i mieszają z elegancja. Prywatny Sky deck otwiera się od rufy do ośmiokątnego salonu słonecznego. Salon główny to wyjątkowo komfortowa strefa o powierzchni około 65 mkw - dzięki ścianom i otwieranym burtom przestrzeń się powiększa a z salonu goście poczuć morską bryzę i mogą podziwiać widoki. W sercu jachtu została wydzielony prywatny gabinet, w której można poczuć się swobodnie . Wejścia do kabiny własciciela i gości mają oddzielne wejścia dzięki czemu właściciel może poczuć się swobodnie. Każda kabina posiada prywatną łazienkę.

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl