SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz

Sherpa 60 charakteryzuje się nie zrównaną przestrzenią i nieporównywalnymi rozwiązaniami technologicznymi a wszystko to w innowacyjnym, kieszonkowym mega jachcie. Elegancja , praktyczność i przestrzeń na cudownym pokładzie głównym o powierzchni ponad 50 m2: wygodny, konfigurowalny, zaprojektowany z myślą o przyjęciach - niespotykana wielkość jak na jacht tej kategorii. Zaskakujący komfort wnętrza w stylu Arcadia Yachts . Schowek o pojemności 23 000 litrów pod głównym pokładem z dźwigiem . W zależności od konfiguracji na jachcie mogą być dostępne dwie lub jedna kabina dla armatora z prywatnymi łazienkami oraz kabina dla jednoosobowej załogi.

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl