SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz

Sherpa 80XL został zaprojektowany według koncepcji mega jachtu i osiągnąć wyższy standard jachtu z większym komfortem i bardziej przyjazną przestrzenią - 221 m2. Przestrzeń została zaprojektowane tak, aby powitać wszystkich z myślą o wygodzie dla wszystkich - za równo dla przyjaciół i rodziny. Jacht nadaje się w długie rejsy jak również na organizcję przyjęć. Górny pokład o powierzchni 35 m2 daje prywatność . Dolny pokład o powierzchni 65 m2 można zaprojektować tak, aby odzwierciedlał osobowość właściciela . Elegancja i czyste linie, z bocznym garażem, w który może pomieścić 4-metrową łódź i zabawkę wodną. Właściciel i goście mają do dyspozycji cztery kabiny każda z prywatną łązienką i dwie kabiny dla członków załogi.

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl