SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz

LAMDO YACHTS to producent ekskluzywnych jachtów motorowych typu TRAWLER . Stocznia założona została w 2018 roku, przez Błażeja Predko, który od wielu lat związany jest produkcją jachtów w Polsce. Firma zlokalizowana jest w Giżycku na Mazurach.  Pierwsze szkice - Firma stawia na solidne wykonanie, oryginalny design oraz dba o detale. Wyposażenie oparte jest na najwyższej jakości materiałach i akcesoriach. Dlatego też, pierwszy model z nowej linii łodzi motorowych dla Lamdo Yachts został zaprojektowany przez światowej sławy projektanta Tony'ego Castro.

Model LY 30+ opuścił halę w czerwcu 2022 roku. Obecnie produkowane są kolejne jednostki. Oficjalna premiera odbyła się w trakcie lipcowego POLBOAT Yachting Festival Gdynia 2022. Jacht zdobył wtedy uznanie nie tylko publiczności ale i jurorów głównego konkursu targowego Gdynia POLBOAT Award, którzy nominowali go w kategorii Najładniejszy Jacht Motorowy do 11 m długości.

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl