SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz


S05 to oryginalna koncepcja pod względem stylu, charakteryzująca się otwartym pokładem głównym z dużymi zadaszonymi i odkrytymi przestrzeniami mieszkalnymi.

Na rufie znajduje się duże okno typu full-beam, które łączy jadalnię z otoczeniem, dając bliski kontakt z naturą.
 
Mocną stroną łodzi są duże otwarte przestrzenie mieszkalne na wewnątrz, które byłyby możliwe tylko na większych łodziach.
Projekt jest w nowoczesnym stylu charakteryzującym się odwróconą kokardą.
Linie kadłuba zostały zaprojektowane i zweryfikowane za pomocą obliczeń CFD w celu uzyskania doskonałego utrzymywania się na morzu i komfortu nawigacji, przy suchym kadłubie na pokładzie; Charakterystycznym elementem jest bardzo głębokie V na dziobie, aby uzyskać dobre cięcie i przejście na fali, które w połączeniu z szerokimi wyjściami rufowymi zapewnia dobre wsparcie i niski opór nawet przy niskich prędkościach w reżimie wypornościowym.
Kadłub o wyglądzie zewnętrznym, który przypomina siłę i przekazuje bezpieczeństwo, ale jednocześnie jest słodki i harmonijny w swoich liniach.
 
Projekt opiera się na koncepcji naszkicowanej przez Giovanniego Ceccarelli dla S07, która następnie rozwinęła się podczas projektu koncepcyjnego, a następnie wykonawczego, ale nigdy nie tracąc oryginalnych linii.
Istnieją dwie wersje wnętrza: * wersja z aneksem jadalnym na rufie, 1 kabina właścicielska z dużą łazienką z niezależnym prysznicem i toaletą oraz kabina gościnna wyposażona w łazienkę.
 
Cała linia Manda Yachts wykorzystuje silniki Volvo ze stopą IPS i jest wyposażony w:
* 2 x IPS D6 650 (standard) umożliwiające maksymalną prędkość 26 węzłów.
* 2 x IPS D8 700/800 (opcjonalnie) umożliwiające osiągnięcie maksymalnej prędkości około 32 węzłów 
 
Szybki żyroskop służy do poprawy komfortu pływania.
 
Laminat jest wykonany z włókna szklanego z dnem kadłuba w pojedynczej warstwie, burty i pokład zamiast tego są warstwowe. Nadbudówka jest laminowana infuzyjnie tkaninami węglowymi, aby zminimalizować wagę.
 

Budowa jest w całości realizowana począwszy od laminatów i okuć w centrali operacyjnej stoczni Manda Yachts w Mondolfo ( Włochy ) .


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO
NEWSLETTER'A

aby być na bierząco z nowościami i ofertami specjalnymi - każda osoba zapisana ma gwarantowany specjalny rabat na zakup jachtu motorowego.
Serdecznie zapraszamy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl