SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz


S07 BERLINETTA to półwypornościowy jacht motorowy zbudowany przez stocznię Manda Yachts w fabryce w Mondolfo (Włochy). Rezultatem jest innowacyjny i unikalny projekt dla tego typu jachtu. 

Linia kadłuba opracowana przez Ceccarelli Yacht Design dla Manda Yachts i zatwierdzona przez CFD.

Jacht został zaprojektowany tak, aby osiągał doskonałe właściwości morskie, był ekonomiczny w każdych warunkach i co bardzo ważne, był łatwy w użytkowaniu pomimo złożoności jednostki.

Rezultatem jest jacht zaprojektowany tak, aby miał dobrą zdolność do żeglugi morskiej, stabilność w trakcie postoju oraz spełniał wymagania dotyczące hałasu i wibracji przy zachowaniu niezawodności.

Projektujemy i budujemy z naciskiem na rozwiązania przyjazne dla środowiska, aby ograniczyć emisje do powietrza i morza do poziomu minimalnego na każdym etapie produkcji.

Jacht ma dwa pokłady. Górny pokład posiada zamykany salon . który można opcjonalnie otworzyć ( wszystkie okna ) za naciśnięciem jednego przycisku. Na dolnym znajdują się kabiny , każda z prywatną łazienką.

Maszynownia znajduje się na rufie pod platformą kąpielową. Maksymalne zanurzenie około 1,5 m.

Wszystkie stosowane materiały do produkcji jachtu i wyposażenia pochodzą od światowych producentów i spełniaja obowiązujące normy i przepisy.

S07 może być zbudowany w wersji 3 lub 4 kabinowej - każda z prywatną łazienką z dodatkową kabiną dla 2 członków załogi na dziobie z osobnym wejściem.

Jacht został zaprojektowany w taki sposób aby układ i wnętrza można dostosowywać do indywidualnych potrzeb i wytycznych właściciela.

Jacht spełnia ogólne wymagania branży jachtowej wg CE Scantling.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO
NEWSLETTER'A

aby być na bierząco z nowościami i ofertami specjalnymi - każda osoba zapisana ma gwarantowany specjalny rabat na zakup jachtu motorowego.
Serdecznie zapraszamy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl