SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz


S09 to półwypornościowy jacht motorowy zbudowany przez firmę Manda Yachts w fabryce Mondolfo (Włochy).

 Rezultatem jest innowacyjny i unikalny projekt. Linia kadłuba, która została opracowana przez Ceccarelli Yacht Design i potwierdzona testami CFD i zbiorników.
 
Jacht został zaprojektowany tak, aby osiągał doskonałe właściwości nautyczne , był ekonomiczny i co nie mniej ważne, był łatwy w utrzymaniu pomimo złożoności jednostki.
 
Rezultatem jest jacht zaprojektowany tak, aby miał dobrą zdolność do żeglugi morskiej, stabilność w spoczynku oraz spełniał wymagania dotyczące hałasu i wibracji przy zachowaniu niezawodności.
 
Projektujemy i budujemy z naciskiem na rozwiązania przyjazne dla środowiska, aby ograniczyć emisje do powietrza i morza do poziomu minimalnego w zakresie działania.
 
Maszynownia znajduje się na rufie pod platformą kąpielową. 
Wszystkie stosowane materiały i wyposażenie  pochodzi od uznanych producentów i spełniać wymagania obowiązujących norm i przepisów.
 
Jacht może być zbudowany w wersji 4 lub 5 kabinowej z łazienkami oraz 2/3 kabiny dla 3/4 członków załogi. Układ i wnętrza można dostosowywać zgodnie z wytycznymi właściciela, aby w jak największym stopniu zaspokoić jego potrzeby.
 

Konstrukcja jest w całości aluminiowa z kadłubem i pokładem, część salonu z włókna węglowego aby usztywnić i ograniczyć masę. 


WYPOSAŻENIE I SPECYFIKACJA

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO
NEWSLETTER'A

aby być na bierząco z nowościami i ofertami specjalnymi - każda osoba zapisana ma gwarantowany specjalny rabat na zakup jachtu motorowego.
Serdecznie zapraszamy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl