SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz

SZYBKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Pardo 50 posiada idealną równowagę między wydajnością a komfortem. Kadłub w kształcie litery V ma zmienną geometrię: 16° na rufie i ponad 50° w przedniej części. Gwarantuje to świetne warunki nautyczne, a jednocześnie dobrą manewrowość pozwalającą na planowanie w bezpiecznych i szybkich warunkach. Wypukłe dna zapewniają większą stabilność jachtu.

KIEDY KOMFORTSPOTYKA PIĘKNO

Plan wnętrza jest bardzo wyjątkowy i jest jednym z kluczowych punktów sprzedaży marki Pardo. Na Pardo 50 można znaleźć szeroką otwartą przestrzeń z dwiema kabinami i dwiema łazienkami. Wysokie wnętrza dają swobodę poruszania się : ponadczasowy projekt skrojony na miarę przez ręce doświadczonych rzemieślników.

WYPOSAŻENIE I SPECYFIKACJA


FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl