SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz

Dzięki Endurance 72 Pardo Yachts przenosi typowe linie dziobowe marki do nowego wymiaru. Drugi model z serii Endurance, ten 72-stopowy kontynuuje tę samą filozofię swojego poprzednika, Endurance 60, utrzymując silną rodzinną atmosferę w kokpicie i na pokładzie typu walkround.

Więcej miejsca, więcej objętości i komfortu na pokładzie to tylko niektóre z obietnic Endurance 72, które są natychmiast widoczne w kokpicie. Tutaj, dzięki rozkładanym tarasom bocznym i platformie rufowej, możemy uzyskać ogromną strefę chill-out o powierzchni ponad 40 metrów kwadratowych, bezpośrednio z widokiem na wodę. Dodatkowo na rufie znajduje się garaż otwierany hydraulicznie, który pomieści łódź motorową o długości do 4m.

Flybridge o powierzchni 27 metrów kwadratowych wprowadza nową ekskluzywną cechę serii, zaprezentowaną po raz pierwszy w modelu Endurance 72: T-top z regulowanymi listwami, które osłaniają i chronią część flybridge. Niezwykle lekka, niskoprofilowa nadbudówka nie wpływa na stabilność kadłuba ani na ogólny wygląd łodzi.

Jeśli chodzi o osiągi, Endurance 72 wprowadza nowy parametr: eco-speed. Zdefiniowany jako prędkość, przy której uzyskuje się mniejsze zużycie paliwa, a także optymalna konfiguracja zapewniająca większy komfort na pokładzie, parametr ten reprezentuje osiągnięcie maksymalnej wydajności w osiągach.

WYPOSAŻENIE I SPECYFIKACJA


FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl