SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz


Firma SENSES YACHTS narodziła się z bardzo konkretnym celem: stać się liderem na rynku w budowie luksusowych łodzi o długości od 40 do 120 stóp, wykorzystując łodzie o unikalnym designie, materiałach i zaawansowanym technologicznie wyposażeniu.

SENSES YACHTS  debiutuje z trzema modelami , które zostały zaprojektowane magicznym ołówkiem Giovanniego Ceccarelli - pomysłem na niezwykły, wyjątkowy i piękny jacht z potężnym dziobem . Czystymi i urzekającymi liniami , które dają początek linii jedynych w swoim rodzaju jachtów. Nawet część rufowa jest dziełem sztuki, które harmonijnie i subtelnie łączy wnętrza jachtu i powierzchnie zewnętrzne . Pomiędzy ogromnym pokładem plażowym a pokładem głównym , który zlicowany z wodą i wyposażony w ogromne okna oferuje bliski kontakt z morzem bez żadnych granic. Jachty Senses są budowane we Włoszech w stoczni, która posiada wieloletnie doświadczenie w budowie kadłubów oraz w pełni wykończonych luksusowych jachtów motorowych , z usług której korzysta : Dominator Yachts , VanDutch Yachts oraz inni producenci jachtów .  


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO
NEWSLETTER'A

aby być na bierząco z nowościami i ofertami specjalnymi - każda osoba zapisana ma gwarantowany specjalny rabat na zakup jachtu motorowego.
Serdecznie zapraszamy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl