SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz

ELIT YACHTS - Jachty , Brokerage , Charter

Elit Yachts tworzą ludzie z doświadczeniem i pasją w branży jachtowej . Od wielu lat jesteśmy obecni na rynku jachtów motorowych. Naszą ambicją jest wsparcie klientów na każdym etapie wyboru i zakupu jachtu. Sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec - towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie procesu prowadzącego od wyboru do zakupu jachtu , to jednak nie stanowi ostatecznego celu naszej działalności ponieważ naszym zobowiązaniem jest zawsze wykraczać poza zwykłą sprzedaż i wspierać klienta w każdej potrzebie po zakupie jachtu. Wszystko to pozwala nam oferować najwyższy poziom gwarancji sprzedaży i po sprzedaży dlatego otworzyliśmy biuro w Chorwacji , którym zarządza na miejscu Łukasz.  Dzięki temu  nasi klienci mogą liczyć na szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz zarządzanie jachtami w czarterze.

Image
Image

Jachty i Brokerage

 

Elit Yachts "Jachty nowe" - reprezentujemy na terenie Polski włoską stocznię jachtów motorowych Manda Yachts oraz Sessa Marine . Nasze biura znajdują się w Polsce niedaleko Warszawy oraz w Chorwacji Marina Dalmacija Sukosan. 

Elit Yachts "Brokerage"- bardzo bliska współpraca z brokerami i dealerami jachtów motorowych , którzy mają swoje biura we Włoszech ,Chorwacji i Hiszpanii owocuje tym że możemy zaoferować naszym klientom dostęp do bardzo dużej bazy jachtów używanych.  Przy sprzedaży jachtu - zaprzezentować jednostkę znacznie większej liczbie potencjalnych klientów , co przekłada się na szybszą sprzedaż jachtu.      

Czarter Jachtów 

Dysponujemy jachtami w czarterze w Chorwacji ,w Hiszpanii na Balearach oraz we Włoszech

Tworząc dział dedykowany czarterom i organizacji eventów zoorganizowych staramy się aby nasze usługi były kompletne. Nasza obsługa nie kończy się na samym charterze , dlatego spełniając oczekiwania możemy przygotować i zająć się wszystkimi  formalnościami - od przelotu Privat Jet , transferem na miejsce charterowanego jachtu , kateringiem , rezerwacją marin w trakcię wakacji , rezerwacją lokalnych restauracji i hoteli oraz wszystkimi usługami które sprawią że czarter prywatny lub event firmowy będzie wspaniałym przeżyciem.  

Wybór nas oznacza wybór jakości nowych łodzi wyposażonych we wszelkie udogodnienia oraz wyposażonych w najnowocześniejsze gadżety i narzędzia do nawigacji i bezpieczeństwa.Nigdy nie zostawimy Cię samego, służymy naszą pomoc przez cały czas korzystania z naszych usług.

Image

Piotr Majtyka
CEO - Sales & Charter

+48 608 244 996

piotr@elityachts.com.pl

Mariusz Kaczmarczyk

Events & Training 

mariusz@elityachts.com.pl 

Rafał Kieltyka
Sales Manager 

+48 604 222 666

rafal@elityachts.com.pl

Krzysztof Mazurkiewicz

Kapitan - Transfer Jachtów

krzysztof@elityachts.com.pl 

Matthias Zurawik
Sales Manager - german market

+49 177 283 6771

matthias@elityachts.com.pl

Biuro & księgowość

kontakt@elityachts.com.pl 

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl