SZYBKI KONTAKT

wats

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

jak możemy pomóc?

lub napisz

MANAGEMENT&SERWIS

Jeśli posiadasz jacht lub planujesz wkrótce kupić , możesz napotkać wiele pytań dotyczące aspektów wyboru jachtu : finansowych , prawnych , administracyjnych oraz zarządzania . Z przyjemnością pomożemy Ci odpowiedzieć na wszystkie pytania . Znajdziemy odpowiedni jacht , dostarczymy go w wskazane miejsce , ubezpieczymy , wyposażymy oraz jeśli będziesz chciał aby twój jacht pływał w czarterze - zajmiemy się tym . W całym basenie morza Śródziemnego posiadamy czarterowe biura Partnerskie które mają swoje siedziby w Chorwacji , Włoszech i Hiszpani . Nasi Partnerzy opiekują się naszymi jachtami na miejscu , my nadzorujemy cały proces obsługi jachtu - od uzyskania niezbędnych pozwoleń , rozliczenia za sprzedane czartery po utrzymanie jachtu w odpowiednim stanie techniczny , tak abyś mógł się cieszyć z posiadania i użytkowania jachtu. 

Image
Image

Rejestracja jachtu

Każdy jacht musi być zarejestrowany przed rozpoczęciem żeglowania. Rejestracja jest ważna, wpłynie na wiele aspektów w przyszłości. Wybrany port rejestracji określi nie tylko kraj pochodzenia łodzi, ale także zasady i warunki, które będą miały zastosowanie do Twojej jednostki. Istnieje wiele flag, które są uważane za popularne w formacie międzynarodowym - z przyjemnością znajdziemy odpowiedzi na te i inne pytania.

Transport i transfer jachtu

Przy zakupie jachtu zadbamy o jego dostarczenie na miejsce użytkowania . W zależności od lokalizacji , wielkości jachtu może być transferowany  przez doświadczoną załogę , przetransportowany drogą morską na specjalistycznym statku lub drogą lądową - w specjalnie zorganizowanym transporcie. Organizujemy wszystkie rodzaje transportu tylko z najlepszymi na rynku. 

Image
Image

Ubezpieczenie jachtu

Posiadanie jachtu to nie tylko ekscytujące hobby, ale także znacząca inwestycja finansowa. Upewnij się, że Twoja własność jest dobrze chroniona . Ubezpieczenie jachtu pozwala cieszyć się wakacjami bez zagrożeń i ryzyka dla Twojej własności. Dzięki naszym kontaktom i doświadczeniu we współpracy z największymi światowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru . Rozważymy wszystkie niuanse użytkowania i potencjalne zagrożenia . Zajmujemy się również wszelką komunikacją z ubezpieczycielem, odbiorem i zatwierdzeniem dokumentów w przypadku sprawy ubezpieczeniowej, abyś jak najszybciej otrzymał odszkodowanie.

Serwis i naprawy

Będziemy dbać o Państwa jacht z uwagą i zaangażowaniem. Dopilnujemy żeby inspekcje okresowe jachtu były zaplanowane i przeprowadzone, wyposażenie regularnie serwisowane . Zorganizujemy miejsce postojowe na zimę oraz suchy dok do wykonania rutynowych i głównych prac sezonowych. Wszystko mamy pod kontrolą, tak aby Państwo mogli korzystać z jachtu bez zmartwień i kłopotów.

Image
Image

Wyposażenie

Żeby jacht był w pełni gotowy do przyjęcia Państwa na pokład niezbędne jest jego wyposażenie.  Dopilnujemy, żeby na pokładzie niczego nie zabrakło, czy będzie to niezbędne wyposażenie do używania jachtu ( liny , odbijacze itd. ) , sprzęt ratujący życie ( kamizelki ratunkowe , flary , tratwy ) czy sprzęt do sportów wodnych (Sea Bob, Jet Ski , E-Surf ) . Jacht będzie wyposażony we wszystko czego Państwo potrzebują.

FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Elit Yachts "nowe jachty" - jest oficjalnym dealerem na terenie Polski włoskiej stoczni Senses i Arcadia Yachts.

Elit Yachts "brokerage" - jesteśmy brokerem używanych jachtów motorowych - wszystkie jacht używane mają potwierdzoną historię i gwarantowanym stan techniczny.

Elit Yachts "czarter" - prowadzimy charter jachtów motorowych i katamaranów w Chorwacji , Włoszech i Hiszpanii.

Elit Yachts "toys" - posiadamy w ofercie również zabawki wodne : Jet Ski Kawasaki , SeaBob i E-surf

Nasza oferta jest kompletna - sprzedaż jachtu to dla nas nie koniec . W ramach naszych usług nasi klienci mogą liczyć na : zarządzanie i serwis , transport i trasfer jachtu , rejestracja jachtu , ubezpieczenie jachtu , wyposażenie jachtu 

 

 

 

KONTAKT

Headquarters:

Poland , Piękna 1B

96-300 Żyrardów

+48 / 608 244 996

Vat no. 838-184-82-62 

kontakt@elityachts.com.pl